Nowe testy na prawo jazdy 2018

Zdających egzaminy teoretyczne w 2018 mogą być zaskoczeni nowymi pytaniami w testach na prawo jazdy. Jeśli Twój kurs był rozpoczęty w 2017 roku lub wcześniej, a do teorii chcesz przystąpić w 2018 roku, to najprawdopodobniej baza pytań, którą przekazał Ci OSK jest już nieaktualna. 


Pytanie z oficjalnej bazdy egzaminacyjnej. Źródło grafiki zdamyto.com

Zmiany w testach na prawo jazdy

Testy na prawo jazdy nie stanowi stała niezmienna baza pytań. Raz na jakiś czas do puli egzaminacyjnej dodawane lub usuwane są pytania. Taka sytuacja miała miejsce w ubiegłym roku. Już w lutym do testów na prawo jazdy trafiło aż ponad 400 nowych pytań. Kilka miesięcy później komisja weryfikacyjna zdecydowała się na usunięcie z bazy egzaminacyjnej części pytań. Usunięto pytania błędne, często takie, w których trudno odnaleźć prawidłową odpowiedź.

Aktualne testy na prawo jazdy

Jesli posiadasz testy na prawo jazdy na płytce CD postaraj się ją jak najszybciej zaktualizować. Niestety nie jest to zawsze możliwe, dlatego koniecznym będzie zaopatrzenie się w nową. Lepiej nie popełniać drugi raz tego samego błędu (problemy z aktualizacją, kompletna nieprzydatność na urządzeniach przenośnych) i zaopatrzyć się w zestaw systemu zdamyto.com. Serwis udostępnia pełną i aktualizowaną na bieżąco bazę pytań egzaminacyjnych i co ważne znajdziesz tam pytania identyczne z tymi jakie funkcjonują na egzaminach państwowych w ośrodkach ruchu drogowego.

Image: