Prawo jazdy 2017: Testy na Androida

Nie będzie odkryciem, że telefon jest nie tylko urządzeniem do komunikacji. Coraz więcej kursantów rezygnuje z tradycyjnych płytek CD z testami na prawo jazdy na rzecz msteriałów elektronicznych.

Płytki CD to mocno przestarzały i zawodny nośnik danych, a ich wykorzystanie do nauki możliwe jest jedynie na urządzeniach stacjonarnych. ZdamyTo.com już dawno dostrzegło ułomność tego nośnika danych i postawiło na rozwiązania online opracowując kompletne materiały do nauki jazdy, w tym testy na prawo jazdy aplikację webową. Od jakiegoś czasu zdamyto opracowało także rozwiązanie dedykowane urządzeniom z systemem Android.

Testy na Androida

Testy na prawo jazdy ZdamyTo na Androida zawierają pełną oficjalną bazę pytań egzaminacyjnych, ale co najciekawsze, korzystanie tej aplikacji nie wymaga połączenia z internetem. Testy wystarczy zainstalować i ściągnąć bazę pytań. Dalsze korzystanie z aplikacji nie wymaga połączenia z internetem.

Drugą cechą wyróżniającą testy na prawo jazdy zdamyto są uzasadnienia każdej odpowiedzi dzięki czemu nauka jest po prostu szybsza.

Do pobrania z Google Play Testy na prawo jazdy 2017.

Testy na pozostałe urządzenia


Testy na komórkę i tablet

Brak Androida w telefonie nie jest żadną przeszkodą. ZdamyTo oferuje dostęp do testów na prawo jazdy za pośrednictwem specjalnej strony dostosowującej się do urządzeń mobilnych. Wystarczy wejść na stronę www.zdamyto.com, zalogować się i właściwie to wszystko. Korzystanie z testów na prawo jazdy tą drogą nie wymaga aktualizowania bazy pytań, bowiem wszelkie zmiany (o ile są) przeprowadzane centralnie na poziomie serwera.

Testy na prawo jazdy 2017: będą nowe pytania?

Ministerstwo Infrastruktury zapowiedziało w ubiegłym roku dodanie do testów na prawo jazdy nowych pytań. W bazie jeszcze we wrześniu miało pojawić się 441 nowych pytań. Egzaminy teoretyczne odbywają się dziś bez zmian w oparciu o „starą” bazę pytań, jednak zapowiedź resortu należy traktować jako aktualną i nowych pytań spodziewać się w 2017 roku.

 

Image: