Sprawdź za darmo, czy znasz testy na prawo jazdy

Niewiele osób wie, że testy na prawo jazdy są dostępne za darmo. Za darmo też można spróbować swoich sił w trybie egzaminu na zasadach takich samych jak w WORD.

Pytania z testów na prawo jazdy możesz zdobyć za darmo na stronach misnisterstwa infrastruktury. Minusem tej bazy jest jednak to, że zawiera ona wszystkie pytania z wszystkich możliwych uprawnień pomieszane ze sobą. Ministerstwo nie publikuje też odpowiedzi do tych pytań. Trudno więc tę bazę uznać za gotową do nauki.

Za darmo srawdzisz się na egzaminie próbnym

Opcję darmowego egzaminu udostępnia zdamyto.com. Serwis ten udostępnia każdemu narzędzie egzaminu próbnego, który w sposób maksymalny zbliżony jest do tego z jakim spotkasz się w na egzaminie teoretycznym w WORD Poznań.

Jeśli egzamin pójdzie nie po twojej mysli, zdamyto daje możliwość wykupienia testów na prawo jazdy - takich samych jak w WORD - z dostępem przez telefon, tablet i komputer.

Co ważne, wszystkie pytania z opublikowanej przez zdamyto bazy pytań posiadają swoje uzasadnienie napisane przystępnym i zrozumiałym językiem, a sama baza zawiera wszystkie pytania stosowane na egzaminach teoretycznych.

Testy na prawo jazdy: sprawdź za darmo czy zdasz teorię.

 

Image: