Testy na prawo jazdy 2018: Będą zmiany?

Czy w 2018 roku w testach na prawo jazdy pojawią się nowe pytania? Czy egzamin teoretyczny na prawo jazdy będzie trudniejszy?

Nowych pytań w testach na prawo jazdy nie da się uniknąć. Już w chwili wejścia w życie aktualnie obowiązującej bazy egzaminacyjnej było wiadomo, że będzie ona powiększana o nowe pytania. Ostatnia duża zmiana puli pytań miała miejsce w lutym tego roku. To dość odległy czas, jednak biorąc pod uwagę to, że wprowadzenie nowych pytań nie było specjalnie zapowiadane (informację o zamiarze powiększenia bazy egzaminacyjnej zdobyło zdamyto.com) przyjąć należy, że w 2018 roku w testach na prawo jazdy pojawią się zupełnie nowe pytania.

Testy na prawo jazdy 2018: będzie trudniej?

Dodanie do testów na prawo jazdy nowych pytań nie miało jakiegoś radykalnego wpływu na zdawalność egzaminów teoretycznych, jednak przyznać należy, że kilka z nowych pytań pojawiło się w zestawieniu najtrudniejszych pytań na prawo jazdy.

Jedno jest pewne - nowe pytania w testach na prawo jazdy pojawią się na pewno, nie jest póki co znany dokładny termin powięszenia bazy pytań egzaminacyjnych,

Image: